Nie masz możliwości umówić się na daną godzinę z trenerem personalnym, a może wolisz skupić się na treningu sam. Nie jesteś pewien, czy dobrze ułożyłeś plan treningowy dla siebie i masz problemy z dietą. Freebody stawia czoła Twoim wymaganiom!

Samo rozpisanie treningu i diety nie jest profesjonalne, dlatego Freebody oferuje pełne prowadzenie Twojego cyklu treningowego online. Jednym słowem perfekcjonizm. Za pomocą platformy online FREEBODY ONLINE w łatwy sposób osiągniesz zamierzony cel. Do dyspozycji będziesz mieć swoje konto, na którym będziesz miał ułożony indywidualny plan treningowy przez Freebody, stworzony dla Ciebie i tylko dla Ciebie po wnikliwej rozmowie z Tobą.

Wszystkie ćwiczenia, które będziesz wykorzystywał w treningu są nagrane przez Freebody, co daje Ci pełen profesjonalizm w tym co robisz. Co więcej, cały plan treningowy możesz sobie przejrzeć na siłowni za pomocą aplikacji wgranej na telefon lub tablet. W celu maksymalizacji efektów jedynie co będziesz musiał wykonać to zapisywanie regresu lub progresu ilości powtórzeń lub ciężaru podczas sesji treningowej. Na bieżąco Twój plan będzie uaktualniany i modyfikowany.

Stawiasz na elastyczność, tak jak Kristofer James?

Greg is a total motivator. The past year I have been all over the world but with Greg’s constant online help I have been able to hit new goals. He has tremendous knowledge of health and wellbeing which along side the training is the perfect combination. I would highly recommend him to any of you out there looking for the ultimate goal.

piosenkarz The Scheme, Liverpool/Wielka Brytania

Z FREEBODY ONLINE razem do celu!