„…Każdemu treningowi pod Jego okiem towarzyszyło mnóstwo pozytywnej energii, która motywowała mnie do pracy nad sobą do ostatniej sekundy…”

“…Grzegorz jest absolutnym perfekcjonistą I przykłada ogromną uwagę do bezpieczeństwa, jak i czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń…”

„…poziom przygotowania metodyczno-merytoryczno-praktycznego pozwala stawiać go w rzędzie z najlepszymi trenerami w Polsce…”

Tak mnie opisują ludzie, z którymi współpracuję. Jeśli tak o mnie myślą to się zgadzam. Przez całe życie mam styczność ze światem FIT. Nie przypominam sobie momentu, gdzie odpuściłem lub zapomniałem, że tworzę ten świat. Aktywność fizyczna jest tym, co mnie przepełnia i daje energię do życia, wyzwala poczucie obowiązku oraz wolę walki. Całą swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w tworzeniu sprawniejszego ciała i silniejszego umysłu swoich podopiecznych.

Jestem Trenerem Personalnym z powołania. Przeprowadziłem ponad 3 000 treningów personalnych…. i ta liczba cały czas rośnie. Współpracowałem nie tylko z osobami, które chciały poprawić swój wygląd oraz kształtować hart ducha, ale także ze sportowcami rangi reprezentacyjnej, przede wszystkim z takich dziedzin sportu jak: tenis ziemny, piłka ręczna, hokej na lodzie, koszykówka, piłka nożna oraz narciarstwo.

To jest niesamowite, kiedy ludzie chcą zmienić swoje ciało i styl bycia! Jest to pierwszy krok do polepszenia samego siebie i  własnego życia. Jeśli należysz do tych niesamowitych osób, to ja jestem właściwą osobą, która pomoże Ci osiągnąć cel.

Grzegorz Wichrzycki

– Trener Personalny i założyciel Freebody,

– Założyciel i redaktor www.fitentertains.com,

– Instruktor odnowy biologicznej,

– Doradca ds. przygotowania motorycznego w KS „Viret CMC” Zawiercie,

– Absolwent AWF Katowice, studia podyplomowe z zakresu odnowy biologicznej,

– Instruktor rekreacji ruchowej – ćwiczenia siłowe, instruktor odnowy biologicznej,

– Instruktor Gymstick,

– Dyplomowany masażysta,

– Ukończył kurs FMS,

– Uczestnik wielu szkoleń o tematyce aktywności fizycznej,

– …człowiek z pasją, człowiek gór.